startovné zahrnuje sportoviště, míče, organizaci, nealko nápoje

V návaznosti na počet přihlášených má pořadatel právo na posun věkové hranice nebo přesun do jiné výkonnostní skupiny.

Všichni hráči odehrají minimálně 3 utkání

Ceny:

Všechny kategorie věcné ceny

Stručná pravidla racketlonu:

Jedno utkání zahrnuje čtyři hrací disciplíny: stolní tenis – badminton – squash - tenis.

V každé disciplíně se hraje jeden set do 21 vítězných bodů ( bez ztrát ). Za stavu 20:20 utkání pokračuje, dokud jeden z hráčů nedosáhne dvoubodového rozdílu. Celkovým vítězem utkání je hráč, který získá v součtu všech čtyř setů vyšší počet vítězných bodů. Pokud je součet vítězných bodů po čtyřech setech vyrovnaný, nastaví se závěrečná disciplína o jediný bod, který rozhodne o celkovém vítězi. Los o volbu tohoto posledního servisu probíhá stejně jako na začátku každého setu. Podávající má však na servis jediný pokus!

Na začátku každého setu se losuje o volbu strany nebo podání. Podání se střídá po dvou bodech. Podávající začína zprava, další servis zleva (s výjimkou stolního tenisu, kde se servíruje podle běžných mezinárodních pravidel). Za stavu 11 se mění strany. Mezi jednotlivými sety je pauza 5 minut pro přechod na další disciplínu i rozehrání.

Bližší informace na tel.č. Lubomír Pala 731 513 102

Novinky

Ukončeno provozování squashe v pohodě

03.09.2019 10:04

Novinky 2016

04.01.2016 07:55
Od roku 2016 bude fungovat Squash v Pohodě na novém telefonním čísle 603 594 580. Squash bude fungovat bez provozního a klíče budou k dispozici od 8:00 do 17:00 v kavárně a od 17:00-23:00 v Kuku baru.

Turnaj neregistrovaných hráčů 15.2.2015

10.02.2015 16:56
Dne 15.2 v 10:00 (prezentace 8:30-9:30) se ve Squashi v Pohodě uskuteční turnaj neregistrovaných hráčů, všichni kdo nevlastní registračku jsou srdečně zvání zahrát si s ruznými soupeři a zjistit svoji herní úroveň. Systém turnaje bude nastaven podle počtu hráčů, garantovány minimálně 3 zápasy....