Nabídka reklamy

Rádi bychom Vám nabídli možnost reklamy případně firemních akcí v našem squashovém centru v Pohodě Vsetín. Umístěním reklamy v našem Squashi v Pohodě můžete oslovit pro Vás zajímavou cílovou skupinu obyvatelstva. Jak koncové zákazníky, tak i firmy v našem regionu. Reklama je také prestižní záležitost, proto si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou umístění reklamy v prostorách našeho centra. Reklamní plochy v našem Squash Centru jsou rozděleny podle velikosti a místa kde jsou umístěny. V ceně reklamy v našem centru získáte rovněž permanentky nebo volné hodiny na squashovou hru, jak je uvedeno níže. Tyto výhody může čerpat kdokoliv, kdo bude držitelem permanentky, a tudíž je můžete nabídnout svým klientům, zaměstnancům nebo rodině.

 

I. Reklamní plocha na " tin boardu"

Cena za reklamu činí 10 000,- Kč na jeden rok (výroba a montáž není v ceně). V ceně 1 ks této reklamy máte nárok na 5 ks permanentek v hodnotě 1 000,- Kč (celková hodnota 5 000,- Kč). Lze uhradit pouze 5 000,- Kč bez využití permanentek. Výška tin boardu je 40cm.

 

 

II. Reklamní plocha ve squashovém kurtu

Touto plochou je myšlen prostor nad horní autovou čarou boční stěny squashového kurtu, reklamní tabule o výšce 100 cm a délce 200 cm. Cena za tuto reklamu v tomto případě činí 15 000,- Kč na jeden rok (výroba a montáž není v ceně). V ceně 1ks této reklamy máte nárok na 7 ks permanentek v hodnotě 1 000,- Kč (celková hodnota 7 000,-Kč). Lze uhradit pouze 8 000,- Kč bez využití permanentek.

 

III. Reklamní plocha ve squashovém kurtu

Touto plochou je myšlen prostor nad horní autovou čarou čelní stěny squashového kurtu, reklamní tabule o výšce 100 cm a délce 200 cm. Toto místo je tradičně nejžádanější z důvodu velkého rozměru reklamy a dobrou viditelností na kurtu. Cena za tuto reklamu v tomto případě činí 25 000,- Kč na jeden rok (výroba a montáž není v ceně). V ceně 1ks této reklamy máte nárok na blokovanou 1 hod týdně v primetime (celková hodnota 11 000,- Kč). Lze uhradit pouze 14 000,-Kč bez využití hodin.

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. čísle 731 513 102, nebo emailem: palasquash@vpohodeweb.cz